Kurumsal

Apaydın Ailesi olarak ticaret hayatımızda bir asırı bulan geçmişimiz, son 20 yılda sanayi sektörü ile birleşerek hedeflerimize ulaşmamızda bizlere güç katmıştır.

   Şuan da sanayicilik sektöründe Apaydın Metal Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak galvanizli tel ve 50 ye yakın çeşitli çit ürünlerini 20.000m² kapalı alanda 150 çalışanımızla üretmekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve ülke ekonomisine sağladığımız katkının sevincini tüm çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız. Ürettiğimiz ürünleri dünya piyasalarına ve Türkiye’nin dört bir yanına göndermekteyiz.

   Apaydın Metal Ürünleri  San. Tic. A.Ş‘nin %100 iştiraki ile 2014 sonu 2015 başı yeni bir yatırımla ısı ve enerji sektörüne Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adlı firma ile girmiştir.

   Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanımız ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. APAMET BOYLER markası ile girmiş olduğumuz ısı ve enerji sektörüne gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi mühendislik kadrosu ve teknik kadro, en iyi makina parkuru ve kalite kontrol sistemi ile  bu işi en kaliteli, en güvenilir bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.