Apamet Boyler

Ticaret hayatında bir asrı bulan geçmişimiz

Apaydın Ailesi olarak ticaret hayatımızda bir asrı bulan geçmişimiz, son 20 yılda sanayi sektörü ile birleşerek hedeflerimize ulaşmamızda bizlere güç katmıştır.

Şuan da sanayicilik sektöründe Apaydın Metal Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak galvanizli tel ve 50 ye yakın çeşitli çit ürünlerini 20.000m² kapalı alanda 150 çalışanımızla üretmekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve ülke ekonomisine sağladığımız katkının sevincini tüm çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız. Ürettiğimiz ürünleri dünya piyasalarına ve Türkiye’nin dört bir yanına göndermekteyiz.

Apaydın Metal Ürünleri  San. Tic. A.Ş‘nin %100 iştiraki ile 2014 sonu 2015 başı yeni bir yatırımla ısı ve enerji sektörüne Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adlı firma ile girmiştir.

Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanımız ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. APAMET BOYLER markası ile girmiş olduğumuz ısı ve enerji sektörüne gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi mühendislik kadrosu ve teknik kadro, en iyi makina parkuru ve kalite kontrol sistemi ile  bu işi en kaliteli, en güvenilir bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Image
Image
Apamet Boyler

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Apamet Grup olarak su ısıtma boyler sektöründe piyasaların ve sektörümüzün gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.Sektörümüzde kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir,çalışanlarımız ve kullanıcılarımız için sorumlu davranırız.

Su ısıtma ürünlerimiz de her zaman bizi farklılaştıracak yenilik ve çözümlerin arayışı içindeyiz.

İşimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eder,şartlar ne olursa olsun insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

Vizyonumuz

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan ,genç güvenilir ekibimizle beraber faaliyet gösterdiğimiz su ısıtma sektörün de ülkemizde en üst sıralar da yer almak,10.kuruluş yıldönümümüz 2025’de 3 kıta ya ihracat yaparak 3 kat büyümek.

Dünya için üretiyoruz.

Image
Suyu Hızla Isıtın

Apamet Boyler hızla suyu ısıtır. İnovatif ürünlerimizle zamandan tasarruf edersiniz

Image
Sağlıklı Boyler

Ürünlerimizden kullandığımız emaye kaplama ile içtiğiniz suya güvenin.

Image
Uygun Fiyat Kaliteli Ürünler

Ekonomi yaparken kaliteden ödün vermeyin

Image
Kurumsal Destek

Uluslararası garanti ve teknik destek