apamet-logo

Hakkımızda

Ticaret hayatında bir asrı bulan geçmişimiz ile.

Apaydın Ailesi olarak ticaret hayatımızda bir asrı bulan geçmişimiz, son 20 yılda sanayi sektörü ile birleşerek hedeflerimize ulaşmamızda bizlere güç katmıştır.

Şuan da sanayicilik sektöründe Apaydın Metal Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak galvanizli tel ve 50 ye yakın çeşitli çit ürünlerini 20.000m² kapalı alanda 150 çalışanımızla üretmekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve ülke ekonomisine sağladığımız katkının sevincini tüm çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız. Ürettiğimiz ürünleri dünya piyasalarına ve Türkiye’nin dört bir yanına göndermekteyiz.

Apaydın Metal Ürünleri San. Tic. A.Ş‘nin %100 iştiraki ile 2014 sonu 2015 başı yeni bir yatırımla ısı ve enerji sektörüne Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adlı firma ile girmiştir.

Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanımız ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. APAMET BOYLER markası ile girmiş olduğumuz ısı ve enerji sektörüne gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi mühendislik kadrosu ve teknik kadro, en iyi makina parkuru ve kalite kontrol sistemi ile bu işi en kaliteli, en güvenilir bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Apamet Boyler

Apaydın Ailesi olarak ticaret hayatımızda bir asrı bulan geçmişimiz, son 20 yılda sanayi sektörü ile birleşerek hedeflerimize ulaşmamızda bizlere güç katmıştır.

Misyonumuz

Sektörümüzde kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çalışanlarımız ve kullanıcılarımız için sorumlu davranırız.

Vizyonumuz

Su ısıtma sektöründe ülkemizde en üst sıralarda yer almak, 10.kuruluş yıl dönümümüz 2025’de 3 kıta’ya ihracat yaparak 3 kat büyümek.

İş Ortağımız

Şirket, Rusya’nın en büyük mühendislik holdinglerinde 15 yıldan fazla deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulmuş olup, faaliyet yönü ısıtma ve su temini olarak çalışmaktadır. Apamet markasının Rusya’da bulunan tek distribütörüdür.

Sertifikalar

CE Belgesi

TSE Belgesi

ISO 9001 Belgesi

Yerli Malı Belgesi

Kataloglar

Apamet Katalog TR

Apamet Katalog EN

Apamet Katalog ITA

Apamet Katalog RU

Ücretsiz bir şekilde bize danışabilirsiniz.

En yeni teknolojilerimizden ve Apamet Boyler firmamızdan gelecek teklifler için bizimle iletişime geçebilir, mail listemize kayıt olabilirsiniz.